top of page
libor.jpg

LIBOR FUCHS

Director of videography, co-founder

Díky zkušenostem s reportážní kamerou má Libor nadání předvídat situace a být ve správný čas na správném místě. Jako Director of Videography tvaruje vizuální estetiku videí. Zajišťuje technickou kvalitu kamer, osvětlení, souvislost záběrů a kompozic. Jeho doménou je kvalita produkce, kde rád vytváří netradiční úhly záběrů.

lukas.jpg

LUKÁŠ JANÍČEK

Creative Director, co-founder

Ve své pozici Creative Directora těží mimo jiné i ze svých bohatých zámořských zkušeností z Nového Zélandu. Zodpovídá za kvalitu videa jako celku. Pečuje o chod kompletního tvůrčího procesu a úzce spolupracuje s editory, animátory a dalšími stranami podílející se na postprodukci.

NÁŠ PŘÍSTUP

Videa jsou pro nás projekty. A proto do každé jednotlivé fáze vkládáme kus svého srdce. Navrhujeme koncept a scénář, na place vyprávíme to, co vy chcete říci s maximální profesionalitou, a ve střižně pak editujeme a kolorujeme přesně tak, aby výsledný produkt (zabalený

do výjimečného designu) vytvořil nezapomenutelný dojem u vašich zákazníků.

 

Jsme silný tým, který si zakládá na transparentní komunikaci a seriózním, avšak lidském přístupu. Děláme to opravdově. Chceme totiž, abyste s našimi videi prožívali dotek něčeho mimořádného a originálního nejen vy, ale i vaši klienti. Neboť právě emocionální prožitek je pro budování značky naprosto zásadní.

FANTAIL JSOU NÁPADITÍ TVŮRCI VIDEÍ

Mix kreativního a technického talentu. Jsme videoprodukce sídlící v Brně, ale působící po celé České republice, a když je třeba
i mimo ni. 
Svým jménem nás inspiroval energetický a činorodý opeřenec brázdící vlny novozélandského vzdušného prostoru,
se kterým krom výše zmíněného máme společnou také cílevědomost a neúnavnost, s jakou se pouštíme do každého nového projektu, a s jakou přistupujeme k vám, našim váženým partnerům.

Naším posláním je pomoci vám vyvíjet se, zaujmout a uspět. Ve Fantail jsme připraveni vaši značku, produkt či servis přetavit
ve virtuální showroom prezentovaný v tom nejlepším světle, z těch nejlepších úhlů, zkrátka tak, jak chcete, aby vás vaši klienti viděli. Námět, scénář, režie, produkce, kamera, střih, zvuk, animace. Jsme experti ve video produkci a postaráme se o to, že prožitek vašich klientů bude jedinečný a trvalý.

bottom of page