Svatební video

Chystáte svatbu? Sháníte někoho, kdo by vám ji pomohl zaznamenat?
Jsme tu pro vás! 

Jak to děláme my

Všechna svatební videa, která natáčíme, jsou dělána na míru pro každý pár. Veříme, že to není jen o pouhém zachycení svatebního dne, ale také o vyprávění příběhů jednotlivých párů. Každý pár je unikátní, má svoji historii, své zvyky a my se snažíme do našich svatebních videí tuto energii dostat.

Budeme rádi, když nás oslovíte a probereme spolu právě tu vaši svatbu.

Kontaktujte nás na e-mailu video@fantail.cz

Kateřina a Pavel
Jedním slovem perfektní!!! Od prvního mailu, od prvního setkání, spolupráci s nimi, jejich práce, tvorba až do poslední chvíle s námi, kdy z naší svatby odjížděli. Když jsme poprvé viděli klip z naší svatby, byli jsme s manželem oba dojati. Dokonale zachytili ty nejkrásnější okamžiky z našeho dne. Jejich práce je baví a dělají jí jak nejlépe umí. Děkujeme za krásný klip.

Ivana a Zdeněk
Děkujeme za profesionálně zpracované video z naší svatby. Je plné emocí, nádherných záběrů a perfektně ozvučené. Díky němu zůstanou naše nejkrásnější vzpomínky navždy živé.

Nora a Martin
Nejdřív jsme video ze svatby moc nechtěli (nebo alespoň já ne), ale nakonec jsem se nechal přemluvit a napsali jsme klukům z Fantail. Zhostili se toho na jedničku, skoro jsme o nich nevěděli a výsledek je super. Video, které zachycuje ty nejdůležitější chvíle našeho dne v profi provedení. Vřele doporučujeme!

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám.

Probereme s vámi vaši svatbu a pošleme vám předběžný ceník našich služeb.